Ogłoszenia parafialne na IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

Niedziela, 21 Kwiecień 2024 r.

Ogłoszenia parafialne na IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA IV NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ

Niedzielę Dobrego Pasterza

21.04.2024 r.

1. Msze Święte: w poniedziałek, w środę, w czwartek i piątek o godzinie 17.00; we wtorek o 8.00; w sobotę o 17.00; w niedzielę o 9.15, 12.00 i 17.00.

2. Biuro Parafialne jest czynne po Mszach Świętych, od poniedziałku do czwartku.

3. Dzisiaj, w IV Niedzielę Wielkanocną, obchodzimy Niedzielę Dobrego Pasterza.

Tydzień temu na niewidome dzieci w Kibeho w Rwandzie zebraliśmy 972,39 zł i 1 euro centa.

4. Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca. Składka przeznaczona będzie na cele remontowe, a Msza Święta o godzinie 12.00 będzie ze szczególnym udziałem dzieci.

5. Składka remontowa, jak już wspominałem, będzie przeznaczona na pokrycie 13 500 zł, które stanowią 2% kosztów renowacji chrzcielnicy i ołtarzy. Do tej pory zebraliśmy, od stycznia, na koncie parafialnym, ze składki remontowej 6658,59 zł.

6. Zapraszamy rodziny szensztackie na spotkanie w poniedziałek 22 kwietnia o godz. 17.30 w salce parafialnej z s. Olgą. Spotkania dla dziewczynek teraz nie ma.

7. Do dzisiaj można zapisywać się na Pieszą Pielgrzymkę do Grobu Świętego Wojciecha z naszej parafii. Koszt 50 zł. Zapisy u proboszcza. Na razie jest mało chętnych. Jeśli więcej osób nie zapisze się, to pielgrzymka się nie odbędzie.

8. Za tydzień w sobotę i niedzielę w Gnieźnie odbędą się coroczne uroczystości ku czci św. Wojciecha.

9. W najbliższą sobotę, 27 kwietnia, od godziny 9.00, dyżur koszenia trawników i sprzątania w parku parafialnym będą mieli mieszkańcy Annowa i Obudna. Cały plan koszenia trawników i sprzątania w parku parafialnym, na kolejne soboty, jest wywieszony na tablicy ogłoszeń przy wejściu do kościoła. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy do tej pory pomogli w uprzątnięciu parku parafialnego. Bardzo dziękuję przedstawicielom Wójcina, którzy ofiarnie, w sobotę, kosili trawę. Cały czas zapraszam wszystkich, w dowolnym czasie, aby pomóc uprzątnąć park parafialny. Najlepiej, aby uczynić to w ramach już dawno wyznaczonych, podzielonych części parku na poszczególne wioski. Zadbajmy o park parafialny, jak to już wcześniej było czynione.

10. We wtorek po Mszy Świętej modlitwa za wstawiennictwem św. Bartłomieja Ap., patrona naszej Parafii, a w środę o 17.00 zaczynamy Nabożeństwem do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

11. Zachęcam do udziału w naszych parafialnych wyjazdach pielgrzymkowo – wycieczkowych:

- do Krakowa i okolic w dniach od 24 do 28 czerwca 2024 roku (poniedziałek-piątek). Plan i szczegóły będą podane później. Koszt ok. 1500 zł

- do Rzymu, za pośrednictwem biura „Arcus” w dniach od 23 do 28 września 2024 roku (poniedziałek – sobota). UWAGA!!! SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELEM BIURA 25 KWIETNIA, W CZWARTEK, PO MSZY ŚWIĘTEJ O 17.00. ZAPRASZAM

12.W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności Irena Frankowska. i naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...