Ogłoszenia parafialne na V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

Niedziela, 05 Luty 2023 r.

Ogłoszenia parafialne na V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

05.02.2023 r.

2. Bardzo serdecznie dziękuję tym, którzy poskładali żłóbek i uporządkowali dekoracje świąteczną. Tak naprawdę byli to mieszkańcy Wójcina.

3. W ostatnim czasie dyżur sprzątania w kościele mieli mieszkańcy Wójcina a w najbliższą sobotę, od godziny 09.15 dyżur będą mieli mieszkańcy Annowa i Obudna. Nowy plan sprzątania (kolejna tura), na kolejne soboty, jest wywieszony na tablicy ogłoszeń przy wejściu do kościoła. Bardzo dziękuję tym, którzy ostatnio posprzątali kościół.

4. W przyszłym tygodniu odbędą się spotkania w Domu Parafialnym (na salce) kandydatów przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej:

- w poniedziałek, 13 lutego o godzinie 16.30 dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej

- w środę, 15 lutego o godzinie 19.15 młodzież klas VII

- w czwartek, 16 lutego o godzinie 19.15 młodzież klas VIII

- w piątek, 17 lutego o godzinie 19.15 młodzież klas I ponadpodstawowych

5. W sobotę, 11 lutego obchodzić będziemy Światowy Dzień Chorego. Msza Święta (dodatkowa) z udzieleniem Sakramentu Chorych o godzinie 08.00

6. Biuro Parafialne jest czynne po Mszach Świętych, od poniedziałku do piątku.

7. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich ładnie śpiewających i grających na instrumentach muzycznych, o dołączenie do naszej scholi parafialnej. Można zgłaszać się bezpośrednio do prowadzącej scholę Joanny Mac lub do mnie.

8. U ministrantów przy wyjściu z kościoła są dostępne Przewodniki Katolickie za 9.

9. Dzieci po Mszy Świętej przed ołtarzem mogą odbierać karteczki (naklejki) przedstawiające obraz z treści Ewangelii. Naklejki będą rozdawać ministranci.

10. W ostatnim tygodniu odszedł do wieczności Eugeniusz Grabowski. Jego pogrzeb odbędzie się w środę o godzinie 11.00. Jego i naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...