Ogłoszenia parafialne na III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

Niedziela, 22 Styczeń 2023 r.

Ogłoszenia parafialne na III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

22.01.2023 r.

2. Ze składki remontowej tydzień temu zebraliśmy 2384,30 zł. Bardzo dziękuję za ofiarność.

3. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

4. Zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu scholi parafialnej dzisiaj w niedzielę o godzinie 17.00 w kościele.

5. W ostatnim czasie dyżur sprzątania w kościele mieli mieszkańcy ulic: Wiśniowej i Brzozowej a w najbliższą sobotę, od godziny 9.00 dyżur będą mieli mieszkańcy ulicy: Barcińskiej. Cały plan sprzątania, na kolejne soboty, jest wywieszony na tablicy ogłoszeń przy wejściu do kościoła. Bardzo dziękuję tym, którzy ostatnio posprzątali kościół.

Od kolejnej soboty, 4 lutego, kolejka sprzątania zacznie się od nowa.

6. Biuro Parafialne jest czynne po Mszach Świętych, od poniedziałku do piątku.

7. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich ładnie śpiewających i grających na instrumentach muzycznych, o dołączenie do naszej scholi parafialnej. Można zgłaszać się bezpośrednio do prowadzącej scholę Joanny Mac lub do mnie.

8. U ministrantów przy wyjściu z kościoła są dostępne Przewodniki Katolickie za 9.

9. Dzieci po Mszy Świętej przed ołtarzem mogą odbierać karteczki (naklejki) przedstawiające obraz z treści Ewangelii. Naklejki będą rozdawać ministranci.

10. W poniedziałek, 23 stycznia, ostatni dzień kolędy. Została strona prawa ul. Żnińskiej, od p. Orzechowskich do p. Ławińskich.

11. Msze Święte w tym tygodniu o 8.00 rano w poniedziałek i wtorek, a w środę, czwartek i piątek o 18.00. W środę nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.