Ogłoszenia parafialne na II NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

Niedziela, 15 Styczeń 2023 r.

Ogłoszenia parafialne na II NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA II NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

15.01.2023 r.

2.Dzisiaj trzecia niedziela miesiąca, składka przeznaczona będzie na cele remontowe. Msza Święta o 11.15 ze szczególnym udziałem dzieci.

3. Na ogrzewanie kościoła, ze składki z Uroczystości Objawienia Pańskiego, zebraliśmy 2023,50 zł. Bardzo dziękuję za ofiarność.

4. W ostatnim czasie dyżur sprzątania w kościele mieli mieszkańcy ulic: Szkolnej, Wiktorowskiej, Powstańców Wlkp., Wierzbowej, Kwiatowej i Gajowej a w najbliższą sobotę, od godziny 9.00 dyżur będą mieli mieszkańcy ulic: Wiśniowej i Brzozowej (jest zamiana ulic ze względu na kolędę). Cały plan sprzątania, na kolejne soboty, jest wywieszony na tablicy ogłoszeń przy wejściu do kościoła. Bardzo dziękuję tym, którzy ostatnio posprzątali kościół.

5. Biuro Parafialne w czasie kolędy będzie czynne tylko po rannych Mszach Świętych. Sprawy pilne będzie można załatwić wyjątkowo w niedzielę po Mszach Świętych.

6. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich ładnie śpiewających i grających na instrumentach muzycznych, o dołączenie do naszej scholi parafialnej. Można zgłaszać się bezpośrednio do prowadzącej scholę Joanny Mac lub do mnie.

7. U ministrantów przy wyjściu z kościoła są dostępne kalendarze religijne za dobrowolną ofiarę oraz Przewodniki Katolickie za 9.

8. Dzieci po Mszy Świętej przed ołtarzem mogą odbierać karteczki (naklejki) przedstawiające obraz z treści Ewangelii. Naklejki będą rozdawać ministranci.

9. W kruchcie umieszczony jest plan kolędy. Przypominam, że jest mała zmiana w kolędzie, na prośbę mieszkańców ul. Żnińskiej. Strona prawa ul. Żnińskiej, od p. Orzechowskich do p. Ławińskich będzie miała kolędę 23 stycznia, w poniedziałek.

10. Msze Święte w dzień powszedni, ze względu na „kolędę”, odbywają się o godzinie 8.00 (do czwartku i jeszcze w poniedziałek 23 stycznia).