OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

Niedziela, 25 Wrzesień 2022 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

NA XXVI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

25.09.2022 r.

2. W trzecią niedzielę miesiąca składka remontowa wyniosła 2942 zł. Bardzo serdecznie dziękuję za ofiarność i życzliwość. Chciałby poinformować, że w remoncie „góry” w Domu Parafialnym jest wykonana już ok. 1/3 prac.

3. W środę, po Mszy Świętej odbędzie się nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, na które serdecznie zapraszam.

4. W sobotę rozpoczyna się październik, miesiąc różańcowy, poświęcony szczególnie Matce Bożej. Nabożeństwa różańcowe dla wszystkich odbędą się po Mszach Świętych, w tym tygodniu w sobotę i w niedzielę po Mszy Świętej o godzinie 18.00. W przyszłym tygodniu zaczniemy, 2 razy w tygodniu, nabożeństwa różańcowe dla dzieci. Szczegółowe informacje będą podane w przyszłą niedzielę. Kandydaci do Bierzmowania i dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej mają obowiązek uczestniczenia w różańcu raz w tygodniu (w dowolnym dniu).

5. W tym tygodniu obchodzimy pierwszą sobotę miesiąca. Pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca będzie w przyszłym tygodniu.

6. Bardzo dziękuję za udział i pomoc w zorganizowaniu Dnia Pamięci i Rajdu Pamięci. Bardzo serdecznie dziękuję za zaangażowanie.

7. Skończyliśmy okres koszenia trawników w parku parafialnym. Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim, którzy w tej pracy uczestniczyli w tym roku.

8. Przypominam, że Biuro Parafialne jest czynne w dni powszednie od poniedziałku do piątku po Mszy Świętej, poniedziałek, środę, czwartek i piątek po Mszy Świętej o godzinie 18.00, a we wtorek po Mszy Świętej o godzinie 08.00.

9. Przy wyjściu z kościoła u ministrantów jest dostępny nowy numer „Przewodnika Katolickiego” wraz dodatkiem „5 minut z Bogiem” na miesiąc październik w cenie 9, 50 zł.

10. W ostatnim tygodniu zmarł Ireneusz Ławiński. Jego pogrzeb odbył się w czwartek 22 września. Jego i naszych bliskich zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…