OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

Niedziela, 04 Wrzesień 2022 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

NA XXIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

04.09.2022 r.

2. W środę po Mszy Świętej nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W piątek, 9 września, po Mszy Świętej wieczornej odbędzie się spotkanie organizacyjne dla kandydatów do Bierzmowania z klas: I. ponadpodstawowych oraz VIII i VII szkoły podstawowej wraz z rodzicami (może być jeden z rodziców). Obecność obowiązkowa.

4. Natomiast spotkanie organizacyjne dzieci przygotowujących się do I. Komunii Świętej wraz z rodzicami (może być jeden z rodziców) odbędzie się w przyszły piątek, 16 września. Obecność obowiązkowa.

5. W środę, 21 września, odbędzie się Dzień Pamięci zamordowanych mieszkańców Szczepanowa, 83 rocznica ich zamordowania. O godzinie 18.00 Msza Święta, następnie przemarsz na cmentarz i dalsze obchody tego dnia. Szczegóły dotyczące programu będą podane w późniejszym terminie.

6. W sobotę, 24 września odbędzie się Rajd Męczenników. W związku z tym pragnąłby zaprosić na spotkanie w czwartek, 15 września, po Mszy wieczornej (na godzinę 19.00) wszystkich, którzy chcieliby zaangażować się w pomoc. Trzeba będzie zorganizować ognisko, poczęstunek dla uczestników w naszym Parku Parafialnym. Zapraszam serdecznie byłą Radę Parafialną, sołtysów, Stowarzyszenia, lokalnych przedsiębiorców, chętnych sponsorów na to spotkanie do Domu Parafialnego.

7. W sobotę, 10 września, o godzinie 12.00 odbędzie się zbiórka Liturgicznej Służy Ołtarza naszej Parafii, czyli ministrantów, lektorów i ceremoniarza oraz wszystkich, którzy chcieliby zostać ministrantami. Obecność obowiązkowa.

8. Zachęcamy do udziału w konkursie dotyczącym Dnia Pamięci. Szczegóły na plakacie przy wyjściu z kościoła i na stronie Szkoły Podstawowej w Szczepanowie.

9. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkie dzieci i młodzież, a także osoby dorosłe, które ładnie śpiewają lub grają na jakiś instrumentach muzycznych i chcących zaangażować się w scholę parafialną i zespół muzyczny religijny, parafialny o przybycie na próbę dzisiaj, w niedzielę, 04 września na godzinę 19.00 do Domu Parafialnego.

10. Bardzo dziękuję za sobotnią pomoc w dalszym remoncie „góry” w Domu Parafialnym. Za porządkowanie, za owocną i pełną poświęcenia pracę, za słodkie, pyszne wypieki, za smaczną zupkę, za obiadek; serdeczne Bóg zapłać za Waszą dobroć.

11. W kruchcie umieszczony jest harmonogram koszenia trawników w parku parafialnym. Bardzo proszę o pomoc. Za dotychczasową pracę serdecznie dziękuję.

12. Przy wyjściu z kościoła, u ministrantów lub w zakrystii, jest dostępny nowy numer „Przewodnika Katolickiego” w cenie 8 zł.

13. Dzisiaj, po Mszach Świętych, zgodnie z wolą pana Marcina i zgodnie z zapowiedzią, będziemy zbierać ofiary do puszki jako naszą wdzięczność za jego granie na organach w naszym kościele.