OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA ODPUST ŚW. BARTŁOMIEJA APOSTOŁA

Niedziela, 28 Sierpień 2022 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA ODPUST ŚW. BARTŁOMIEJA APOSTOŁA

NA ODPUST ŚW. BARTŁOMIEJA APOSTOŁA

28.08.2022 r.

2. Tydzień temu ze składki remontowej, również w czasie dożynek, zebraliśmy 2675 zł. Serdecznie dziękuję za ofiarność.

3. W środę po Mszy Świętej nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W tym tygodniu przypada:

- I czwartek miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej do godziny 20.00 i

- I piątek miesiąca. Sakrament Pokuty i Pojednania od godziny 17.00, szczególnie dla przygotowujących się do I Komunii Świętej i Sakramentu Bierzmowania. Po Mszy Świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo pierwszopiątkowe. Odwiedziny Chorych były już w zeszłym tygodniu. Następne będą w październiku.

5. Msza Święta na rozpoczęcie Roku Szkolnego i Katechetycznego odbędzie się 1 września, w czwartek, o godzinie 8.00.

6. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkie dzieci i młodzież, a także osoby dorosłe, które ładnie śpiewają lub grają na jakiś instrumentach muzycznych i chcących zaangażować się w scholę parafialną i zespół muzyczny religijny, parafialny o przybycie na próbę dzisiaj, w niedzielę, 28 sierpnia na godzinę 19.00 do Domu Parafialnego.

7. W sobotę dalszy remont „góry” w Domu Parafialnym. Proszę o pomoc w tych pracach porządkowych. Tym razem będziemy usuwali swego rodzaju gruz z podłogi. Jeszcze raz proszę o wsparcie.

8. Dzisiaj, Odpustem, kończymy Dni Szczepanowa, serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy się zaangażowali w ich przeprowadzenie i jakąkolwiek pomoc. Bez Waszej pomocy to by się nie udało. Trudno wymienić wszystkich z imienia, tak wielu się zaangażowało i nie chciałbym kogokolwiek pominąć. Niech łaska Boża będzie dla Was nagrodą za Waszą dobroć i poświęcenie. Serdeczne „Bóg zapłać”.

9. W kruchcie umieszczony jest harmonogram koszenia trawników w parku parafialnym. Bardzo proszę o pomoc. Za dotychczasową pracę serdecznie dziękuję, ostatnio mieszkańcom z ul. Kościelnej i Wodnej.

10. Przy wyjściu z kościoła jest dostępny nowy numer „Przewodnika Katolickiego” z dodatkiem „5 minut z Bogiem” w cenie 9,50 zł.

11. W przyszłą niedzielę, zgodnie z wolą pana Marcina, będziemy zbierać ofiary do puszki jako naszą wdzięczność za jego granie na organach w naszym kościele.