OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

Niedziela, 07 Sierpień 2022 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA XIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

NA XIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

07.08.2022 r.

2. W tym tygodniu, w sobotę 13 sierpnia, odbędzie się kolejny wieczór fatimski. O godzinie 20.00 Msza Święta i procesja różańcowa do figury Matki Bożej Fatimskiej w parku.

3. Wszystkich chętnych, którzy chcieliby pomóc w remoncie „góry” w Domu Parafialnym proszę o zgłoszenie się do mnie. Potrzeba „ludzi dobrej woli” do pomocy porządkowych, do zrywania i przenoszenia desek, potrzebna byłaby przyczepa, na którą można by przenieść deski i inne materiały i je przewieźć. Jeśli można, to bardzo proszę o pomoc. Planowany termin „porządków” to sobota 20 sierpnia, od rana; godzina będzie podana.

4. Pan Edward zrezygnował z grania w naszym kościele i pani Anna zrezygnowała z funkcji kościelnej i pracy na rzecz Parafii. Dziękujemy im za dotychczasową posługę.

5. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkie dzieci i młodzież, a także osoby dorosłe, które ładnie śpiewają lub grają na jakiś instrumentach muzycznych i chcących zaangażować się w scholę parafialną i zespół muzyczny religijny, parafialny o zgłoszenie się do mnie (do proboszcza).

6. W przyszły poniedziałek, 15 sierpnia będziemy obchodzili Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to uroczystość nakazana, czyli mamy obowiązek uczestniczenia we Mszy Świętej. Porządek Mszy Świętych, tak jak w niedzielę. Po każdej Mszy Świętej tradycyjnie poświęcenie ziół i kwiatów.

7. W kruchcie umieszczony jest harmonogram koszenia trawników w parku parafialnym. Bardzo proszę o pomoc. Za dotychczasową pracę serdecznie dziękuję.

8. Przy wyjściu z kościoła jest dostępny nowy numer „Przewodnika Katolickiego” w cenie 8 zł.